tak všeobecně..

29. prosince 2014 v 7:10 | N
Tak jo, hlasim se po Vánocích, poslední dva tejdny bych to nazvala maratonem jedlíků.
Absolutně jsem se toho nebála a moje váha se nebála stoupnout opět nahoru, na číslo, kde jsem začínala. Takže jo, od znova a tentokrát zdravým způsobem. Žádný hladovky. Hezky pravidelně, co nejzdravěji. Mám 6 měsíců do prázdin. Opravdu pravej čas začít makat. Tlustá můžu bejt až budu stará. Takže držte palce, ode dneška jedu! :D
Jak jste se jinak přes svátky měli? Já musim říct, že jsem si absolutně neodpočinula. Kromě Štědrýho dne a prvního svátku Vánočního jsem byla v práci a tyhle dva dny, co jsem byla doma jsem balila dárky, uklízela a pořád něco dělala, takže odpočinek na nule. Musim říct, že poslední doboou dávám tělu hodně zabrat - nesprávná strava, ne úplně dost spánku. Pohybu taky moc nedám a po emociální stránce jsem taky nějaká taková rozházená! :D Prostě všechno špatně. Hodlám začít všechno dát dohromady. Hned po Novym roce oběhám všechny doktory, všechny pravidelný prohlídky, který jsem zanedbávala a začnu se v tomhle směru o sebe víc starat a fakt se k tomu postavit trochu zodpovědně.
A co Silvestr? Nějaký super plány? Tenhle rok nemám až tak dobrej pocit, takže uvidíme, jak to celý dopadne..
Tak se zatim mějte. Jdu si ještě na dvě hoďky zkusit lehnout. Jsem vzhůru od tří, včera jsem přijela ráno z noční, takže to mám strašně rozházený poslední dny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama