Změna k lepšímu.

10. ledna 2015 v 9:09 | N. |  Deník
Ahoj,

tak teď jsem se naštvala. Napsala jsem dlouhej, myslim, že dobrej článek a je pryč. Miluju svůj strašně výkonej noťas.
Tak ještě jednou, v rychlosti už ne asi tak dobře.
Jsem na sebe zase pyšná. Člověk se musí pochválit, když to nikdo neudělá za něj. Je to všechno v hlavě a v našem myšlení. Motivace je důležitá. Od doby, co jsem se do diety pořádně opřela, což je dneska přesně šestý den, se hodně změnilo a já se cejtim opravdu perfektně. Jsem ze sebe nadšená. Kdybych si aspoň pamatovala, co vše jsem psala, bylo by to lehčí..
Už vim, něco o spánku. I v tomhle směru jsem dost pokročila, dneska jsem si odepřela tři hodiny spánku. Dřív pro mě nebyl problém, když jsem měla volno spát 10-11 hodin. Pro mé ospravedlnění - byla jsem hodně v práci a dělala dvanáctky, takže jsem dospávala, když bylo volno, nebyl ale absolutně žádný problém se celej den válet v posteli. Což jednou za čas je fajn a pro tělo prospěšný že si odpočine a zrelaxuje. Jednou do tejdne to ale neni úplná značka ideál a pro moje tělo to prospěšný nebylo. Dneska jsem si přivstala. Ranní ptáče dál doskáče a je to pravda. Vstala jsem bez problémů, už jsem dávno po snídani, teď relaxuju a nechávám si trochu slehnout u počítače a pak půjdu před sváčou poklidit, abych neseděla. Co jsem jedla, pila a jak se hejbala napíšu ale ještě večer..
Jsem našená, dřív jsem měla spoustu motivací, proč chci zhubnout. Teď je nepotřebuju. Jde mi to zatím automaticky, bez toho, abych si připomínala tu hromadu věcí, proč jsem s tím začala a proč s tím zase neseknout. Což je taky slušnej posun dopředu. Docela mě i překvapilo, že nemám absolutně žádný chutě a nutkání si dát něco, co bych neměla. Prostě jdu a sahám po zdravých potravinách, jako kdybych takhle žila celej život. Jestli to takhle půjde dál, tak do léta bych mohla mít už konečně slušnou postavu, ze kterou bych se v plavkách nemusela tolik stydět.
jelikož jsem měla vždycky problém hlavně s prvním tejden a teď to snáším, nevím proč, dobře. Tak si věřim, což je taky důležitý.
Divim se, že nemám chuť na sladký, pečivo, přílohy, smažený, moje oblíbené tousty, pizzu atd. A taky se divim, jak zvládám dny doma. V práci mi nedělalo problém dietu držet, nebyl čas jíst, udělala jsem si salát a prostě jsem ho snědla, protože nebyla možnost jít do lednice a dát si něco lepšího. Ale víkendy byly ty zabijáci diety, normálně bych přijela domu a nachálovala do sebe nějaký nezdravý dobrůtky. Teď jsem doma třetí den a heleme se, ani jeden prohřešek.

To je asi ve své podstatě vše, co jsem měla v tom článku předtim napsaný, akorát trochu hůř zformulovaný, ale co už..

Už nevim, co poslouchat, tak jsem si stáhla na mobil aplikaci Youradio, abych neustále nemusela přemejšlet, co napíšu do Youtube vyhledávače. Jako první písnička mi začala hrát tahle. Neni to nic wooow, začátek mi trochu připomíná tvorbu od One Direction, na čemž fakt neujíždim, ale písnička mi přijde dost energická, pozitivní a dobrej star do nového dne. Co se týče textu, taky neni špatnej.. Tak tady jí máte, ať máte taky tak dobrý a energický ráno, jako já..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama