Únor 2015

Tentokrát na to půjdu správně!

22. února 2015 v 14:57 | N. |  Deník
Ahoj holky,

nějak mě opustila vůle, takže jsem se teď pár dní flákala, nicméně jsem si asi kromě jednoho kila udržela, co jsem zhubla, takže dobrý! :) Nazvala bych to teda takovou udržovací fází a zase začínám, dneska to teda bude složitý, protože jsem vstávala ráno a jdu dneska do práce na noční, takže budu celou noc vzhůru, začínám teda od 18:30, kdy mě čeká první jídlo, a to "snídaně" :D docela vtipný..
Dlouho jsem přemejšlela, co zvolim za cvičení. Mám už jen 4 měsíce, takže se do toho chce fakt opřít. Přemejšlela jsem o Insanity, makačka jak blázen, ale s výsledkama.. Co jsem koukala na výsledky, který měly lidi po 60 denní výzvě, neskutečný. Každopádně nejsem v žádný velký formě a samozřejmě bych ráda přežila to hubnutí ve zdraví, tak jsem se rozhodla, že dokonce dubna budu cvičit podle Jillian Michaels, od pondělí do soboty - v neděli oddych. Trošku se dostanu do kodice a pak květen a červen pojedu Insanity. Doufám, že se fakt přemůžu a zamiluju si to. Nic jinýho mi nezbývá. A myslim si, že po 4 měsících cvičení těhle programů + pravidelná, co nejzdravější strava, to musí jít.. jdu si teda nějaký to Jillian video stáhnout, ať jsem připravená na zítřek, jdu sepsat seznam nákupu, chvilku si lehnout a pak připravit a hurá do práce.. Držte teda palce! :)

začínám jist zase pravidelně

12. února 2015 v 0:30 | N. |  Deník
Ahoj holky,

ano, zlepsuji se, pisu v tejdnu :) v práci pohoda, nebyl to zas takový trapas, jak jsem do myslela, možná je to ještě o něco lepší, než to bylo. Nevim, uvidíme časem :) Jinak po pití alkoholu mám vždy strašný hlad, takže jsem se vůbec nedržela a jedla jsem, co jsem chtěla. Dnes jsem chtěla začít, ale zase to nevyslo, chtěla jsem fakt najet na zdravou pravidelnou stravu, místo toho jsem dnes mela půlku bananu a kus syra, po praci jsem si ále byla nakoupit nějaký zdravý potraviny, takže me to nakoplo a těším se, až od zítra, teda už dneska začnu zase dodržovat tu pravidelnost a snad už konečně se pohne ručička na váze, už to stojí dlouho. A teď konečně zasloužena postel..zítra už čtvrtek, už jen dvě odpoledni a zase volnicko, huraaa :))

Já se prostě umim strapnit ve vší parádě..

8. února 2015 v 23:30 | N. |  Deník
Celý týden jsem jedla zase jentak po skromnu, váhu si udržuji, i když nevim, jak jsem na tom po tomhle víkendovým žracím maratonu. Napsala bych dřív, ale celou sobotu a neděli, jsem se válela v posteli, jedla, koukala na filmy a vstřebávala moje páteční ponížení a nebyla schopná srozumitelně komunikovat. Pořád jsem na to musela myslet. Možná se ptáte, kdo mě ponížil. Nepotřebuju nikoho. Zvládla jsem to sama. Firemní večírek probíhal v klidu a pohodě, až na to, že kluk do kterýho jsem hotová se tam pořád vesele bavil s nějakou holkou a spolu jsme prohodili sotva pár slov. Když to tam skončilo, vydali jsme se na "after", kde jsem se do toho náležitě, naprosto bez ostychu posilněná vínem, pivem a rumem pustila. A nechtěla jsem nechat nic náhodě, nechtěla jsem sedět a koukat, jak tam s ní cukruje. Rozhodně jsem na to nešla v klídku, ale pořádně zostra...:D Ty střípky, co si pamatuju, už za ty se stydim. Nemluvim o střepech, který zapadly někam do zapomění. Snad ani nechci vědět a jenom doufám, že si ostatní - hlavně on, pamatuje tak málo, ideálně ještě míň jak já. Jediný, co mě uklidňuje, že nějak tak komunikoval a neodešel od stolu, takže doufám, že mu to nebylo zas tak nepříjemný! :D
Vždycky jsem taková tichá, nenápadná, stydlivá a před nim hrozně nervózní. Což jsem tam byla naprostej opak, až se nepoznávám. Zítra mě čeká teda moje osobní peklo, budu se mu muset postavit tváří v tvář, hodit se do klidu a pozdravit ho, jako kdyby se nic nestalo. Přičemž budu rudá až na zadku, jak se budu hrozně stydět. Nebo se mu mám omluvit?! Uvidim, jak se bude chovat on..
Budu doufat, že mi to přinese nějaký ovace a on si díky tomu uvědomí, že se mu taky líbim. :D nebo aspoň budu doufat, že bude natolik schovívavý, vysvětlí si to všechno tim, že jsem se prostě zlila jak dobytek :D nebude to dále řešit a jako gentleman to obejde bez jakýchkoliv poznámek, divných pohledů nebo řečmi s kámošema. Ani nevíte, jak jsem ze zítřka nervózní..Určitě vám dám vědět, jak to dopadlo. Rozhodně se mu budu snažit co nejvíc vyhejbat! :D Bude asi pro mě nejlepší.. Jenom doufám, že jsem ho tim nezastašila a že zase naše komunikace neklesne na nulu..Napíšu nejspíš zítra v noci, až budu čekat na vlak..
Necelých 5 měsíců do prázdnin.. Čas se krátí, budu se muset do dietky pustit zase tak, jak na začátku. Tak mi držte palce! :)