Březen 2015

Neni čím se chlubit..

7. března 2015 v 21:27 | N. |  Deník
Ahoj,
jsem tu po dlouhý době, ano nebyl čas, spíš jsem se ale styděla vám ozvat, jelikož tak jak jsem dobře začínala, tak jsem blbě skončila. 85 kg, můj nynější stav, tedy jsem přibrala dvě kila z tich sedmi, který jsem zhubla, což ještě relativně jde, když si ale vezmu, že za tu dobu, co jsem dietu nějak neřešila a vesele si jedla, jsem mohla mít klidně 75 kg, neli míň. Jsem prostě blbá, hrozně toho lituju, poslední týden se zase trochu držím, ale neni to ono, proto jsem se rozhodla vám zase napsat, abych se vypořádala se svým dalším neúspěchem, nenechala sama sebe v pasti a donutila se pokračovat tam kde jsem skončila.. Budu tomu řikat, že jsem skončila právě udržovací fázi a pokračuju dál, snad se mi alespoň nastartoval metabolismus tim, jak jsem teď jedla normálně.
Mám nakoupené zdravé potraviny, strašně se těším na snídani. Čeká mě ovesná kaše s banánem a lžičkou burákového másla, juhůůů! Už aby bylo ráno! :) Každopádně jsem se rozhodla chodit i cvičit.. Chtěla bych chodit na běhací pás, protože to mě bavilo, ale nechci chodit sama do fitka a funět si tam..Chtěla bych chodil ale jednou tejdně, aby mě domácí cvičení na stejný brdo brzy neomrzelo.. Jenomže sama se asi neodvážim! :/ Rozhodně je doma ale v plánu cvičení s Jill, už jsem to zkoušela minulý týden dva dny po sobě a musim říct, že jsem docela umírala, bolel mě snad každej sval, ale bavilo mě to...
Tak držte palce, ať pokračuju a daří se mi tak, jak jsem začala, protože to byl parádní start. Na konci tohodle měsíce je cíl takovej, že chci mít 79 kg aspoň. 6 kilo. Minule jsem zvládla 6 kilo za cca 14 dní, tak to snad dám. Tak zatim, holky.